تیم رهبری توگا

مدیرعامل
مدیرعامل

مهندس محمدرضا روشني‌مقدم

مدیرعامل شركت توگا به‌عنوان عضو موظف هیئت مدیره، تحت نظارت گروه مپنا، وظیفه رهبری شركت با هدف حفظ و توسعه كسب و كارها را بر عهده دارد. به‌منظور تحكیم موقعیت شركت در بازارهای هدف، مدیرعامل ضمن طرح‌ریزی اقدامات استراتژیك، در اجرای این اقدامات، ارتباطات شفاف و اثربخشی را با گروه مپنا، شركت‌های هم‌گروه، مشتریان و سایر ذینفعان كلیدی شركت برقرار نموده و نشان تجاری گروه مپنا را ترویج می‌نماید. با توجه به سابقه خوب شركت توگا و گروه مپنا در جایزه ملی تعالی سازمانی، ایفای نقش محرك در مسیر تعالی سازمانی از دیگر وظایف مدیرعامل است.
مدیرعامل توگا ضمن انتخاب اعضای تیم رهبری سازمان، تفویض اثربخش اختیارات و نظارت بر عملكرد ایشان، گزارش‌های استراتژیك و عملیاتی شركت را با هدف ارائه راهكار، به هیات مدیره و گروه مپنا ارائه می‌دهد. برقراری نظام حاكمیتی مورد نظر گروه مپنا در شركت توگا و نظارت بر استقرار آن از دیگر وظایف مدیرعامل می‌باشد.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت دفتر مديرعامل
مشاوران
معاونت مهندسی و تحقیق و توسعه
مدیرعامل

مهندس روح الله جابری

مأموریت معاونت مهندسی و تحقیق و توسعه، توسعه فناوری، ایجاد سبد متنوعی از محصولات و خدمات جدید،  پشتیبانی فنی و بهبود محصولات و خدمات کنونی در چرخه عمر آن‌ها با هدف تضمین جایگاه رقابتی شرکت است. این مهم از طریق انتقال تكنولوژی از شركای تجاری خارجی، پژوهش و طراحی، توسعه درون سازمانی بر مبنای دانش داخلی سازمان و همچنین مشاركت با مراكز دانشگاهی و تحقیقاتی ملی و بین‌المللی انجام می‌شود.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت تخصص‏هاي مهندسي
مديريت توسعه توربين
مديريت توسعه كمپرسور
مديريت طراحي توربين گاز
مديريت طراحي كمپرسور و توربين بخار
مديريت مدارك مهندسي و انتقال فناوري
مديريت مهندسي تجهيزات
مديريت مهندسي مواد و جوش
مديريت مهندسي موتور ديزل سنگين
مديريت نوآوري، فنا
معاونت فروش و خدمات مشتریان
مدیرعامل

مهندس سعيد حكم

معاونت فروش و خدمات مشتریان در پاسخ به نیازهای متنوع و روزافزون مشتریان صنایع نیروگاهی و نفت و گاز، تلاش دارد بازار محصولات و خدمات پس از فروش توگا را در بهترین شرایط ممكن مدیریت كرده و توسعه دهد. این معاونت نقطه ارتباط مشتری با توگا است و برقراری ارتباط، حفظ و توسعه آن با تمام مشتریان، با تمرکز بر ارائه خدمات سطح بالا، دریافت بازخورد و اقدام جهت بهبود، در این معاونت صورت می‌گیرد. در پروژه‌های گروه مپنا، این معاونت به نمایندگی از توگا مسؤولیت پیشبرد پروژه و هماهنگی با سایر دپارتمان‌های توگا و شركت‌های گروه مپنا را بر عهده دارد.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت بازاريابي و فروش
مديريت برنامه ريزي
مديريت پروژه ‏هاي سرويس
مديريت طرح‏هاي صنعتي
مديريت طرح‏هاي نيروگاهي
مديريت مهندسي سرويس
مديريت مهندسي و كيفيت پروژه
معاونت تولید
مدیرعامل

مهندس اميرحسين فلاح دار

مأموریت معاونت تولید، اجرای كلیه فعالیت‌‏های تولیدی مرتبط با سبد محصولات و تعهدات توگا از قبیل توربین‏‌های گاز، بخار و صنعتی، كمپرسورهای صنعتی و پالایشگاهی، گیربكس‌های صنایع نیروگاهی و حمل و نقل، دیزل ژنراتورها و خدمات پس از فروش این محصولات است به نحوی كه از تولید محصولات و خدمات با كیفیت و بر اساس استانداردهای بین‌المللی، پیشبرد و بهبود ‌عملیات تولید و تحقق اهداف عملیاتی شركت اطمینان حاصل شود.

 

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت ماشین‌کاری
مديريت برنامه ريزي محصولات و پروژه‌هاي توليد
مديريت كيفيت توليد
مديريت مهندسي توليد
مدیریت مونتاژ
معاونت تامین
مدیرعامل

مهندس سيدمحمدرضا سيد شاه كرم فرد

با گذشت بیش از دو دهه از عمر شركت توگا، موفقیت‌های به‌دست آمده باعث كسب تجربیات ارزشمندی در تامین اقلام و تجهیزات صنایع نیروگاهی، نفت و گاز شده است. با استفاده از این دانش و با لحاظ نمودن الزامات محیط زیستی كه از اولویت‌های شركت‌های پیشرفته و برتر دنیا می‌باشد، معاونت تأمین به دنبال پایداری منابع تأمین با بهره‌برداری از ظرفیت‌های شركت‌های داخلی، ارتقاء آن‌ها جهت توسعه فناوری و بهبود كیفیت، حفظ تاب‌آوری شركت و حركت مستمر در مسیر تعالی است.

پورتال تامين‌كنندگان

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت انبارها
مديريت بازرگاني
مديريت برنامه ريزي تأمين
مديريت تأمين تجهيزات جانبي
مديريت تأمين تجهيزات سازه ‏اي
مدیریت تامین تجهیزات جانبی سازه‌ای
مديريت تأمين تجهيزات كارخانه
مديريت تأمين مواد و قطعات توليد
مديريت كيفيت تأمين
معاونت سيستم‌ و زيرساخت
مدیرعامل

مهندس علي كلانتري

معاونت سیستم‌ و زیرساخت تلاش دارد با ایجاد تمركز و همگرایی استراتژیك و عملیاتی، طراحی و بهبود فرایندهای كارا و اثربخش و منطبق با مدل‌های تعالی و استانداردهای مدیریتی، حفظ و توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و فیزیكی شامل ماشین‌آلات و تأسیسات، چابكی و نظام‌مندی فعالیت‌های شركت و تحقق اهداف و برنامه‌های توگا را تسهیل نماید.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت سيستم‌ برنامه ريزي جامع منابع سازماني
مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات
مديريت تأسيسات و انرژي
مديريت سيستم‏ ها
مديريت نگهداشت ماشين‌ آلات و تجهيزات
معاونت مالی
مدیرعامل

بهروز دواتگر

معاونت مالی تلاش دارد با بودجه‌بندی، تأمین منابع مالی، مدیریت اطلاعات مالی و نهایتاً استخراج گزارش‌های تحلیلی مالی، ضمن مدیریت هزینه‌ها و جریان نقدی سازمان، به تصمیم‌گیری پایدار ذی‌نفعان توگا در حوزه‌های مختلف كمك و تحقق اهداف سازمانی را پشتیبانی نماید. همچنین پاسخگویی به نهادهای نظارتی مالی از داخل و خارج گروه مپنا بر عهده این معاونت است.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت حسابداري خريد و پيمانكاران
مديريت حسابداري مالي
مديريت حسابداري صنعتي
معاونت منابع انسانی
مدیرعامل

مهندس روح‌الله فروتن

مأموریت این معاونت جذب، نگهداشت و توسعه سرمایه‌های انسانی از طریق فرایندهای كارا و اثربخش و بر مبنای اصول علمی در راستای اهداف و استراتژی‌های سازمان است به نحوی كه علاوه بر افزایش مستمر دلبستگی و تأمین رفاه كاركنان، به موقعیت رقابتی سازمان نیز كمك نماید. همچنین با پاسخگویی به تمامی نیازهای كاركنان و پوشش الزامات قانونی حوزه HSE، حفاظت فیزیكی، خدمات عمومی سعی دارد با بهبود مستمر سطح كیفی خدمات ارائه شده، از فعالیت‏‌های اصلی سازمان پشتیبانی نماید.

 

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت انتظامات
مديريت ايمني، سلامت و محيط زيست
مديريت امور كاركنان
مديريت برنامه ريزي منابع انساني
مديريت توسعه منابع انساني

آخرین بروز رسانی چارت : 1398/06/17