استانداردها و گواهی‌نامه‌ها

 

شركت مهندسی و ساخت توربین مپنا- توگا با برخورداری از سیستم‌های سازمانی پیشرفته یكی از پیشگامان به‌كارگیری این سیستم‌ها در ایران است. این شركت از زمان تاسیس خود در سال ١٣٧٨ تاكنون، از طریق به‌كارگیری سیستم‌ها و استانداردهای نوین همواره تلاش خود را بر این موضوع معطوف نموده تا در مسیر تعالی گام‌های استوارتری برداشته و با حفظ و ارتقای جایگاه خود در بازار داخل و خارج در راستای بالندگی صنعت كشور گام بردارد.

 

استانداردهای مدیریتی و گواهی‌نامه‌ها

·       گواهی‌نامه سیستم مدیریت كیفیت ISO 9001: 2015

·       گواهی‌نامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001: 2015

·      گواهی‌نامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001:2013

·      گواهی‌نامه رعایت الزامات كیفی جوش مطابق با استاندارد ISO 3834-2

·      گواهی‌نامه استاندارد مديريت ايمني و سلامت شغلي ISO 45001:2018

·      گواهی‌نامه مميزی سيستم مديريت انرژی ISO 50001:2011

·      گواهی‌نامه تأييد صلاحيت ايمني

·      گواهی حق استفاده از نشان كيفيت صنعت نفت ايران (IPICB)

·      مقام نخست بلوغ فناوري اطلاعات و ارتباطات در سطح گروه مپنا

 

سیستم جامع منابع سازمانی (ERP)

توگا به عنوان یك شركت دانش‌بنیان صنعتی با به‌كارگیری سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر تكتولوژی‌های روز دنیا، در سال ١٣٨٥ استقرار سیستم SAP را كه یكی از بهترین و معتبرترین راه حل‌های ERP در جهان است، آغاز نمود و اولین شركت ایرانی است كه این سیستم را با موفقیت در حوزه‌های مختلف سازمانی خود به كار گرفته است.

 

مدل تعالی سازمانی

یكی از رهیافت‌های مناسب برای ارزیابی سازمان‌ها به‌كارگیری مدل‌های تعالی سازمانی یا سرآمدی كسب و كار است و در ایران نیز "جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی" بر اساس مدل های بین المللی تعالی سازمانی و به منظور شناسایی و تقدیر از برترین سازمان‌های ایرانی از سال 1383 در حال اجرا می‌باشد. توگا نیز با توجه به چشم‌انداز خود و در راستای بهبود مستمر و دستیابی به سطوح بالای عملكرد، همزمان با به‌كارگیری این مدل در ایران، با اجرای خودارزیابی‌ها و ارزیابی‌ها جهت تعیین نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود این مدل را به‌كار گرفته و در طي اين مسير در سال هاي 1389 و 1393 موفق به اخذ تنديس بلورين شده و در سال 1396 تنديس سيمين جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني را دريافت و در ميان پنج سازمان برتر ايران قرار گرفت.

نام
ایمیل (محرمانه)
تلفن (محرمانه)